Komatsu Engine, Cummins Engine, Hitachi Engine - Qianyu
 • BANNER2-1
 • BANNER3-1
 • BANNER33333

makineri Mini ndërtimi

Gama jonë e makinerive të ndërtimit mini janë projektuar për të kryer inxhinieri punon edhe në zonat më të vështirë për të hyrë.

 • Roller dridhës

  Roller dridhës

 • Prerje Pajisje

  Prerje Pajisje

 • Crack nënshkrimin Machine

  Crack nënshkrimin Machine

 • tamping Rammers

  tamping Rammers

 • Mini Skid hamall rri

  Mini Skid hamall rri

 • fuqia qyrek

  fuqia qyrek

 • Mini ekskavator

  Mini ekskavator

 • compactors Plate

  compactors Plate

 • Mini Crawler Dumper

  Mini Crawler Dumper

Arritje të reja

Kompania jonë ka burime të mjaftueshme dhe aftësitë, në mënyrë për të kontrolluar avantazhin e çmimeve të kostos dhe të ofrojë produkte të shkëlqyera dhe të shërbimit

 • kabinë

  kabinë

 • valvula e kontrollit

  valvula e kontrollit

 • Drive final

  Drive final

 • Pompë hidraulike

  Pompë hidraulike

 • Pompë hidraulike

  Pompë hidraulike

 • Rexroth Pump

  Rexroth Pump

 • Swing Motor

  Swing Motor

 • Travel Motor

  Travel Motor

  TË KOMPANISË PROFILI

  Jining Qianyu Commercial & Trade Co, Ltd, është e vendosur në Shandong Province, China. Kjo është një kompani profesionale që prodhon dhe shet ekskavatorėve, buldozerë, ngarkues, vinça, paver, makinë qepëse, dhe pajisje të tjera pajisje të rënda. Kompania e themeluar në vitin 2008, ajo është e vendosur në Jining City, Shandong Province, e cila është baza e prodhimit me burime të bollshme mbështetëse e pajisjeve të rënda të tilla si Komatsu dhe Shantui.

  teknologjia kineze është më i miri në botë dhe politika JFDL është "Made in China" do të thotë një të klasit të lartë, procesin e vazhdueshëm të zhvillimit dhe prodhimin në Kinë.

  Feature Produkte

  Kompania jonë është e specializuar në shumicë dhe pakicë e makinerive mini ndërtimit, buldozerë Shantui, ekskavatorėve Komatsu dhe makineri të tjera të ndërtimit dhe pjesë. Control Valve, cilindër hidraulike, pompë hidraulike, ekskavator taksi, radiator, rezervuar uji, etj.

  WhatsApp Online Chat!