Komatsu мотор, Cummins мотор, Hitachi Optimization - Qianyu
 • BANNER2-1
 • BANNER3-1
 • BANNER33333

Мини градежни машини

Нашата палета на мини градежни машини се дизајнирани да ги извршуваат инженеринг работи дури и во најтешките области за да пристапите.

 • вибрационен валјак

  вибрационен валјак

 • сечење опрема

  сечење опрема

 • Crack Запечатување машина

  Crack Запечатување машина

 • набивање Машини за набивање

  набивање Машини за набивање

 • Мини пропадна кормилари подигнувач

  Мини пропадна кормилари подигнувач

 • моќ Мистрија

  моќ Мистрија

 • Мини багер

  Мини багер

 • Панел компактори

  Панел компактори

 • Мини Роботот Дампери

  Мини Роботот Дампери

Нови пристигнувања

Нашата компанија има доволно ресурси и способности, со цел да се контролира цената предност цена и да се обезбеди одлични производи и услуги

 • кабина

  кабина

 • вентил за контрола на

  вентил за контрола на

 • Конечна диск

  Конечна диск

 • хидраулична пумпа

  хидраулична пумпа

 • хидраулична пумпа

  хидраулична пумпа

 • Рексрот пумпа

  Рексрот пумпа

 • замав мотор

  замав мотор

 • патување мотор

  патување мотор

  КОМПАНИЈАТА ПРОФИЛ

  Jining Qianyu Комерцијални и трговија копродукции, Ltd е лоцирана во провинцијата Шандонг, Кина. Тоа е професионална компанија која произведува и продава багери, булдожери, багери, кранови, Павер, машина за шиење, и други додатоци тешка опрема. Компанијата е основана во 2008 година, таа се наоѓа во Jining Сити, провинцијата Шандонг, кој е производствена база со изобилство на ресурси за поддршка на тешка опрема, како што се Komatsu и Shantui.

  Кинеска технологија е најдобар во светот и политиката JFDL е "Произведено во Кина" е топ класа, конзистентен процес на развој и производство во Кина.

  функција Производи

  Нашата компанија е специјализирана во трговијата на големо и мало на мини машини за изградба, Shantui булдожери, багери Komatsu и други градежни машини и делови. Контрола вентил, хидраулични цилиндри, хидраулична пумпа, багер кабината, радијатор, резервоарот за вода, итн.

  WhatsApp Онлајн Chat!